fatih kurdog.png

Avukat Fatih Kurdoğlu

İzmir doğumluyum. Ailemin kamu görevi nedeniyle Türkiye’nin çeşitli illerinde sürdürdüğüm eğitim hayatıma lise eğitimi dolayısıyla dönmüş olduğum, aynı zamanda doğduğum şehir olan İzmir’de devam ettim. Lise eğitim hayatım süresince; Göztepe Yelken Kulübü’nde lisanslı sporcu olarak görev aldım ve aynı yıllar arasında Eskişehir-İnönü İlçesi Türk Hava Kurumu’na bağlı Planör Uçuş Eğitim Müdürlüğü’nde Planör başlangıç kursunu tamamlayarak Planör Uçuş Eğitim Belgesi almaya hak kazandım.

 

Akademik yaşantıma Ankara Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde devam ettim ve bu süre zarfında çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde görev almak suretiyle, Fransa-Paris’ te 1 ay GSM ile çalışarak ve AIESEC Ankara resmi üyesi olarak 2 yıl görev aldıktan sonra aynı kurumda Alumni olarak görevimi tamamladım. 2014 Eylül-2015 Haziran arasında Ankara’da prestijli hukuk bürolarında yarı zamanlı çalışmaya başlayarak akademik altyapımı mesleki donanım ile geliştirme fırsatı edindim. 2015 yılında Ankara Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden başarı derecesiyle mezun olarak, gönül bağımın olduğu İzmir’e geri döndüm ve özel hukuk bürolarında önce stajyer, sonra ruhsatlı avukatlık sıfatı ile profesyonel kariyerime başladım.2019 Eylül itibariyle Gıda Çarşısı'ndaki ofisimde Serbest Avukatlık yapmakta ve aynı zamanda Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Kamu Hukuku alanında yüksek lisans yapmaktayım.

 

Avukatlık mesleğinde, müvekkillerime çözüm odaklı hukuk hizmeti sunmayı ve sadece yasal takibat aşamasında değil; baştan sona süreç yönetimi dahil  teknolojiyi sonuna kadar kullanarak müvekkillerime yeniliķçi çözümler sunmaktayım.